| nume | Apple |
|---|---|
| model | A1418 |
| Garantie | 12 luni |
| denumire | Mac OS |
| Model Procesor | i5-4570s |
| Numar nuclee | 4 |
| Procesoare incluse | 1 |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Cache CPU MB | 6 MB Intel® Smart Cache |
| Frecventa CPU MHz | 2.90 |
| Frecventa turbo MHz | 3.60 |
| Procesor grafic integrat | Intel® HD Graphics 4600 |
| socket | FCLGA1150 |
| threads | 4 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 8 |
| Capacitate hard disk GB | 1 TB |
| Tip Stocare | HDD |
| Tip memorie | DDR3, LPDDR3 |
| Sloturi memorie | 2 |
| Tip Placa Video | Dedicata |
| Model Placa Video | GT 750M |
| Capacitate Memorie | 1 GB |
| culoare | Gri |
| dimensiuni | 450 x 528 x 175 |
| Forma carcasa | AIO |
| Greutate Kg | 5.68 |
| Stare produs | Refurbished |
| Dimensiune Diagonala | 21.5 |
| Rezolutie Monitor | 1920 x 1080 |
| Tehnologie Monitor | Anti-Glisare, LED-Backlist |
| BUS memorie biti | 128 |
| Capacitate memorie placa video MB | 2 GB |
| chipset | Intel, nVidia |
| Frecventa memorie MHz | 1600 MHz |
| Suport DirectX | 11.2 |
| Suport OpenGL | 4.3 |
| Tip memorie video | GDDR5 |
| Retea RJ45 | 1 |
| USB 3.0 | 4 |
Sale!
Apple iMAC 13,1 A1418, Procesor Intel Core i5-4570s 3.60 GHz, 8GB RAM, 1TB HDD, nVidia GeForce GT 750M 1GB,Space Grey, 21.5 inch
Prețul inițial a fost: 871 lei.784 leiPrețul curent este: 784 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
Apple iMAC 13,1 A1418, Procesor Intel Core i5-4570s 3.60 GHz, 8GB RAM, 1TB HDD, nVidia GeForce GT 750M 1GB,Space Grey, 21.5 inch
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.