| nume | Dell |
|---|---|
| model | OptiPlex 3020 |
| Garantie | 12 luni |
| denumire | Fara sistem de operare preinstalat |
| Model Procesor | I3-4160T |
| Numar nuclee | 2 |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| Cache CPU MB | 3 |
| Frecventa CPU MHz | 3.10 |
| Procesor grafic integrat | Intel® HD Graphics 4400 |
| socket | LGA 1150 |
| threads | 4 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 4 |
| Capacitate hard disk GB | 500 GB |
| format | 3.5 inch |
| interfata | SATA-III |
| Tip Stocare | HDD |
| Tip memorie | DDR3 |
| Capacitate maxima memorie RAM GB | 16 |
| Chipset MB | Intel® H81 |
| cpu-socket | LGA 1150 |
| Sloturi memorie | 2 |
| Bays 2.5 inch | 1 |
| culoare | Negru |
| dimensiuni | 18,2 x 3,6 x 17,6 cm |
| Forma carcasa | MICRO PC |
| Greutate Kg | 1.3 |
| Stare produs | Refurbished |
| Capacitate memorie placa video MB | up to 2 GB |
| chipset | Intel |
| Frecventa memorie MHz | 1600 |
| Tip memorie video | DDR3 |
| audio | 2x Jack |
| Retea RJ45 | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 2 |
Sale!
Calculator Dell OptiPlex 3020 MICRO PC , Intel Core i3-4160T 3.10Ghz, 4 GB DDR3, 500GB HDD
Prețul inițial a fost: 331 lei.298 leiPrețul curent este: 298 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
MODEL – Optiplex 3020 Micro PC
PROCESOR – Intel Core i3-4160T Quad Core 3.40 GHz (3.90 GHz Turbo, 8MB Cache, 4 Nuclee) Generatia a 4-a
MEMORIE RAM – 4 GB DDR3 1600 MHz
UNITATE DE STOCARE – 500 GB HDD
PLACA VIDEO – Intel HD Graphics 4400
STARE PRODUS – Refurbished
GARANTIE – 12 Luni
SISTEM DE OPERARE – Fara sistem de operare preinstalat
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.