| USB Type-C | 1 |
|---|---|
| nume | Dell |
| model | Precision 3630 |
| Garantie (Luni) | 36 luni |
| denumire | Windows 10 Pro OEM |
| accesorii-incluse | Cablu Alimentare |
| numar-nuclee | 6 |
| Generatie Procesor | Generatia a 9-a |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
| cache-cpu-mb | 12 MB Intel® Smart Cache |
| frecventa-cpu-mhz | 3.00 |
| frecventa-turbo-mhz | 4.70 |
| procesor-grafic-integrat | UHD Graphics 630 |
| socket | LGA 1151 |
| threads | 6 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 16 |
| Capacitate hard disk GB | 512 GB |
| Tip Stocare | SSD |
| chipset-mb | Intel H730 |
| cpu-socket | LGA 1151 |
| Sloturi memorie | 4 |
| Tip Placa Video | Dedicata |
| chipset | nVidia |
| model-placa-video | GeForce GTX 1060 6GB |
| Tip memorie | GDDR5 |
| capacitate-memorie | 6 GB |
| bus | 128 |
| culoare | Negru |
| Forma carcasa | Tower |
| m-2-2280-sata-pcie | 1 |
| Stare produs | Refurbished |
| audio | 1x Combo |
| display-port | 2 |
| retea-rj45 | 1 |
| serial-port-db9 | 1 |
| usb-2-0 | 4 |
| usb-3-0 | 5 |
| Model Procesor | i7-9700 |
| Capacitate maxima memorie RAM GB | 128 |
Sale!
Calculator Dell Precision 3630 Tower, Intel Core i7-9700 4.70 GHz, 16GB DDR4, 512GB SSD, nVidia GTX 1060 6GB GDDR5, Windows 10 OEM, GARANTIE 3 ANI
Prețul inițial a fost: 3135 lei.2822 leiPrețul curent este: 2822 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
Calculator Dell Precision 3630 Tower, Intel Core i7-9700 4.70 GHz, 16GB DDR4, 512GB SSD, nVidia GTX 1060 6GB GDDR5, Windows 10 OEM, GARANTIE 3 ANI
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.