| nume | HP |
|---|---|
| model | EliteDesk 400 G1 |
| Garantie | 12 luni |
| denumire | Fara sistem de operare preinstalat |
| Model Procesor | i3-4130 |
| Numar nuclee | 2 |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| Cache CPU MB | 3 |
| Frecventa CPU MHz | 3.40 |
| Procesor grafic integrat | Intel® HD Graphics 4400 |
| socket | LGA 1150 |
| threads | 4 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 4 |
| Capacitate hard disk GB | 500 GB |
| format | 3.5 inch |
| interfata | SATA |
| Tip Stocare | HDD |
| Tip memorie | DDR3 |
| Capacitate maxima memorie RAM GB | 16 |
| Chipset MB | Intel® H81 |
| cpu-socket | LGA 1150 |
| Sloturi memorie | 2 |
| Bays 2.5 inch | 1 |
| dimensiuni | 337 x 100 x 380.5 mm |
| Forma carcasa | SFF |
| Greutate Kg | 7.6 |
| culoare | Negru |
| Stare produs | Refurbished |
| Capacitate memorie placa video MB | up to 2 GB |
| chipset | Intel |
| Frecventa memorie MHz | 1600 |
| Suport DirectX | 11.1 |
| Suport OpenGL | 4.3 |
| Tip memorie video | DDR3 |
| Putere sursa W | 240 |
| audio | 2x Jack |
| Retea RJ45 | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 4 |
Sale!
Calculator HP EliteDesk 400 G1 SFF, Intel Core i3-4130 3.40 GHz, 4 GB DDR3, 500 GB HDD, DVD
Prețul inițial a fost: 305 lei.274 leiPrețul curent este: 274 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
MODEL – HP EliteDesk 400 G1 SFF
PROCESOR – Intel Core i3-4130 3.40 GHz ( 3MB Cache, 2 Nuclee)
MEMORIE RAM – 4 GB DDR3
UNITATE DE STOCARE – 500 GB HDD
PLACA VIDEO- Intel HD Graphics 4400
CARACTRISTICI – 2x Porturi USB 2.0 4x Porturi USB 3.0
STARE PRODUS – Refurbished
GARANTIE – 12 Luni
SISTEM DE OPERARE – Fara sistem de operare preinstalat
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.