| tip-memorie-video | Intel® HD Graphics 530 |
|---|---|
| nume | Dell |
| Garantie (Luni) | 12 luni |
| denumire | Windows 10 OEM |
| procesoare-incluse | 1 |
| cache-cpu-mb | 6 MB Intel® Smart Cache |
| model | Optiplex 3040 |
| procesor-grafic-integrat | Intel® HD Graphics 630 |
| numar-nuclee | 4 |
| Generatie Procesor | Generatia a 6-a |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| frecventa-cpu-mhz | 3.20 |
| frecventa-turbo-mhz | 3.60 |
| socket | LGA 1151 |
| threads | 4 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 8 |
| Capacitate hard disk GB | 256 GB |
| Tip Stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR3 |
| cpu-socket | LGA 1151 |
| culoare | Negru |
| dimensiuni | 350mm x 155.4mm x 274mm |
| Forma carcasa | Tower |
| Greutate Kg | 7.93 |
| Stare produs | Refurbished |
| chipset | Intel |
| suport-directx | 12 |
| suport-opengl | 4.5 |
| Model Procesor | i5-6500 |
Sale!
Calculator Refurbished DELL OptiPlex 3040 TOWER, Procesor Intel Core i5-6500 3.60GHz, 8GB RAM DDR3, 256GB SSD, Windows 10 OEM
Prețul inițial a fost: 610 lei.549 leiPrețul curent este: 549 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
| Factor de formă | Mini Tower |
|---|---|
| Opțiuni CPU | Intel Gen6 i3/i5; Pentium; Celeron; |
| Chipset | H110 |
| GPU dedicată | Nu |
| RAM | DIMM DDR3L-1600 |
| Sloturi RAM | 2 |
| Viteza RAM | 1600 MT/s |
| RAM maxim | 16 GB |
| Porturi USB | (4x) USB-A 3.0; (4x) USB-A 2.0; |
| Porturi video | Display Port 1.2; HDMI 1.4; |
| Alte porturi | RJ45; Căști; Line-Out; |
| Porturi opționale | Serial+PS2; VGA; Cititor de carduri media; |
| Porturi SATA | 3 |
| Sloturi PCI | PCIe 3.0 x16; (3x) PCIe 3.0 x1; |
| Sloturi M.2 | N.A. |
| Compartimente pentru unități | 3.5in/5.25in; (2x) 2.5in; 5.25in slim; |
| Sursă de alimentare | 240 W |
| Greutate | 7.93 kg (17.49 lb) |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.