| USB Type-C | 1 |
|---|---|
| nume | Dell |
| model | XPS 8920 |
| denumire | Windows 10 OEM |
| procesoare-incluse | 1 |
| Generatie Procesor | Generatia a 7-a |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
| numar-nuclee | 4 |
| Garantie (Luni) | 36 luni |
| cache-cpu-mb | 8 MB Intel® Smart Cache |
| frecventa-cpu-mhz | 3.60 |
| frecventa-turbo-mhz | 4.20 |
| procesor-grafic-integrat | Intel® HD Graphics 630 |
| socket | LGA 1151 |
| threads | 8 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 16 |
| numar-sloturi | 4 |
| Capacitate hard disk GB | 512 GB |
| Tip Stocare | SSD |
| Tip Placa Video | Dedicata |
| chipset | nVidia |
| model-placa-video | GTX 1050 TI |
| Tip memorie | GDDR5 |
| capacitate-memorie | 4 GB |
| bus | 128 |
| bays-2-5-inch | 1 |
| bays-3-5-inch | 1 |
| culoare | Negru |
| dimensiuni | 92.6mm x 290mm x 290.2mm |
| Forma carcasa | Tower |
| sursa-w | 460 |
| dimensiune-mm | 36.1 x 17.2 x 39.4 cm |
| Greutate Kg | 10.5 |
| Stare produs | Refurbished |
| display-port | 1 |
| hdmi | 1 |
| usb-2-0 | 2 |
| usb-3-2-gen-1 | 4 |
| usb-3-2-gen-2 | 2 |
| Model Procesor | i7-7700 |
| Capacitate memorie maxima suportata | 64 GB |
Sale!
Calculator Refurbished DELL XPS 8920 Tower, Procesor Intel Core i7-7700 4.20GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1050 TI 4GB, Windows 10 OEM, GARANTIE 3 ANI
Prețul inițial a fost: 2221 lei.1999 leiPrețul curent este: 1999 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
Calculator Refurbished DELL XPS 8920 Tower, Procesor Intel Core i7-7700 4.20GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1050 TI 4GB, Windows 10 OEM, GARANTIE 3 ANI
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.