| usb-3-0 | 2 |
|---|---|
| interfata | SATA-III |
| nume | HP |
| model | 800 G3 Mini |
| Garantie (Luni) | 36 luni |
| denumire | Windows 10 Pro OEM |
| numar-nuclee | 2 |
| Generatie Procesor | Generatia a 6-a |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| cache-cpu-mb | 3 MB Intel® Smart Cache |
| frecventa-cpu-mhz | 3.20 |
| frecventa-turbo-mhz | 3.80 |
| procesor-grafic-integrat | Intel® HD Graphics 530 |
| socket | FCLGA1151 |
| threads | 4 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 8 |
| Capacitate hard disk GB | 256 GB |
| format | 2.5 inch |
| Tip Stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR4 |
| cpu-socket | LGA 1151 |
| Sloturi memorie | 4 |
| dimensiuni | 177 mm x 175mm x 34 mm |
| Forma carcasa | Mini PC |
| Greutate Kg | 1.3 |
| culoare | Negru |
| Stare produs | Refurbished |
| bus-memorie-biti | 64 |
| chipset | Intel |
| suport-directx | 12 |
| suport-opengl | 4.5 |
| tip-memorie-video | DDR4 |
| audio | 1 |
| retea-rj45 | 1 |
| usb-2-0 | 4 |
| Model Procesor | i3-6100T |
| Capacitate maxima memorie RAM GB | 64 |
| Capacitate memorie placa video MB | up to 64 GB |
Sale!
Calculator Refurbished HP 800 G3 Mini, i3-6100t 3.20GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, Windows 10 OEM
Prețul inițial a fost: 488 lei.439 leiPrețul curent este: 439 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
Producator
Nume:
HP
Model:
- 800 G3 Mini
Garantie:
36 luni
Sistem operare
Denumire:
- Windows 10 Pro OEM
Procesor
Model procesor:
- i3-6100T
Numar nuclee:
- 2
Generatie Procesor:
Generatia a 6-a
Tip procesor:
- Intel Core i3
Cache CPU (MB):
- 3 MB Intel® Smart Cache
Frecventa CPU (MHz):
- 3.20
Frecventa turbo (MHz):
- 3.80
Procesor grafic integrat:
- Intel® HD Graphics 530
Socket:
- FCLGA1151
Threads:
4
Memorie
Capacitate memorie RAM (GB):
- 8
Tip memorie:
- DDR4
Hard Disk
Capacitate hard disk (GB):
- 256 GB
Format:
2.5 inch
Interfata:
- SATA-III
Tip Stocare:
SSD
Placa de baza
Tip memorie:
- DDR4
Capacitate maxima memorie RAM (GB):
- 64
CPU Socket:
- LGA 1151
Sloturi memorie:
- 4
Carcasa
Culoare:
- Negru
Dimensiuni:
- 177 mm x 175mm x 34 mm
Forma carcasa:
- Mini PC
Greutate (Kg):
- 1.3
Altele
Culoare:
- Negru
Stare produs:
- Refurbished
Placa video
BUS memorie (biti):
- 64
Capacitate memorie placa video (MB):
- up to 64 GB
Chipset:
- Intel
Suport DirectX:
- 12
Suport OpenGL:
- 4.5
Tip memorie video:
- DDR4
Porturi / Conexiuni
Audio:
- 1
Retea (RJ45):
- 1
USB 2.0:
- 4
USB 3.0:
- 2
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.