| usb-2-0 | 2 |
|---|---|
| nume | Dell |
| Garantie (Luni) | 12 luni |
| denumire | Windows 10 OEM |
| procesoare-incluse | 1 |
| cache-cpu-mb | 9 MB Intel® Smart Cache |
| model | Optiplex 3070 |
| procesor-grafic-integrat | Intel® UHD Graphics 630 |
| numar-nuclee | 6 |
| Generatie Procesor | Generatia a 9-a |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| frecventa-cpu-mhz | 1.80 |
| frecventa-turbo-mhz | 3.60 |
| socket | FCLGA1151 |
| threads | 6 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 16 |
| Capacitate hard disk GB | 480 GB |
| Tip Stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR4 |
| cpu-socket | FCLGA1151 |
| culoare | Negru |
| dimensiuni | 3.6 x 18.2 x 17.8 cm |
| Forma carcasa | Mini PC |
| Greutate Kg | 7.93 kg |
| Stare produs | Refurbished |
| tip-memorie-video | GDDR4 |
| audio | 1 |
| Model Procesor | i5-9400t |
Sale!
Dell Optiplex 3070 Mini PC, Intel Core i5-9400t 3.40 GHz, 16 GB RAM, 480 SSD, Windows 10 Pro OEM
Prețul inițial a fost: 1524 lei.1372 leiPrețul curent este: 1372 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
MODEL – DELL 3070 Mini PC
PROCESOR- Intel Core i5-9400t 3.60 GHz (9 MB Intel® Smart Cache,6 Threads, 6 Nuclee)
MEMORIE RAM- 16GB DDR4
UNITATE DE STOCARE – 480 GB SDD
CARACTRISTICI-Pagina Producator
STARE PRODUS – Refurbished
GARANTIE – 12 Luni
SISTEM DE OPERARE – Windows 10 Pro OEM
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.