| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| Tip memorie | DDR4 – 2133 MHz |
| nume | Dell |
| model | 5400 |
| Garantie (Luni) | 36 luni |
| denumire | Windows 10 OEM |
| numar-nuclee | 4 |
| Generatie Procesor | Generatia a 8-a |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| cache-cpu-mb | 6 MB Intel® Smart Cache |
| frecventa-cpu-mhz | 1.60 |
| frecventa-turbo-mhz | 4.10 |
| procesor-grafic-integrat | Intel® HD Graphics 620 |
| socket | BGA 1356 |
| threads | 8 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 16 |
| Capacitate hard disk GB | 256 GB |
| Tip Stocare | NVME |
| cpu-socket | BGA 1356 |
| Sloturi memorie | 2 |
| layout | QWERTY/QWERTZ/AZERTY |
| camera-web | Da |
| dimensiune-mm | 323 x 216 x 21 |
| Greutate Kg | 1.54 |
| Stare produs | Refurbished |
| aspect-imagine-monitor | 16:9 |
| Dimensiune Diagonala | 14 |
| bus-memorie-biti | 64 |
| chipset | Intel |
| frecventa-memorie-mhz | 2133 |
| audio | 1x Combo |
| hdmi | 1 |
| retea-rj45 | 1 |
| usb-3-0 | 3 |
| USB Type-C | 1 |
| Model Procesor | i5-8365u |
| Capacitate maxima memorie RAM GB | 32 |
| Capacitate memorie placa video MB | up to 32 GB |
Sale!
Laptop DELL Latitude 5400 14 inch, Intel Core i5-8365u 4.10GHz, 16GB DDR4, 256GB NVME, Windows 10 OEM, GARANTIE 3 ANI
Prețul inițial a fost: 1533 lei.1379 leiPrețul curent este: 1379 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
Laptop DELL Latitude 5400 14 inch, Intel Core i5-8365u 4.10GHz, 16GB DDR4, 256GB NVME, Windows 10 OEM, GARANTIE 3 ANI
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.