| nume | Dell |
|---|---|
| model | Precision T5610 |
| Garantie | 36 luni |
| denumire | Fara sistem de operare preinstalat |
| Model Procesor | E5-2609 V2 |
| Numar nuclee | 4 |
| Procesoare incluse | 2 |
| Tip procesor | Intel Xeon 4-Core |
| Cache CPU MB | 10 |
| Frecventa CPU MHz | 2.50 |
| Frecventa turbo MHz | 2.50 |
| socket | LGA 2011 |
| threads | 4 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 16 |
| Capacitate hard disk GB | 600 GB |
| format | 3.5 inch |
| interfata | SAS |
| Tip Stocare | SAS |
| Tip memorie | 1600, 1866 MHz, DDR3 ECC, DDR3 ECC – 1333 |
| Capacitate maxima memorie RAM GB | 128 |
| Chipset MB | Intel® C602 |
| cpu-socket | LGA 2011 |
| Sloturi memorie | 8 |
| culoare | Negru – Argintiu |
| Forma carcasa | Middle Tower |
| Stare produs | Refurbished |
| BUS memorie biti | 128 |
| Capacitate memorie placa video MB | 2 GB |
| chipset | nVidia |
| Frecventa memorie MHz | 1600 |
| Suport DirectX | 11 |
| Suport OpenGL | 4.4 |
| Tip memorie video | GDDR5 |
| Putere sursa W | 685, 825 |
| audio | 2x Jack |
| Retea RJ45 | 1 |
| Serial port DB9 | 1 |
| USB 2.0 | 6 |
| USB 3.0 | 4 |
Sale!
Workstation DELL Precision T5610 2x Intel Xeon 4-Cores E5-2609v2 10MB Cache, 16 GB DDR3 ECC, 2x 300 GB HDD SAS, Placa Video nVidia Quadro K2000
Prețul inițial a fost: 923 lei.831 leiPrețul curent este: 831 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
MODEL – DELL Precision T5610
PROCESOR – 2xIntel Xeon 4-Cores E5-2609v2 2.50 GHz (10MB Cache, 4 Nuclee)
MEMORIE RAM – 16 GB DDR3 1333 MHz
UNITATE DE STOCARE – 2×300 GB HDD SAS
PLACA VIDEO – nVidia Quadro K2000 2 GB GDDR5 128bit
UNITATE OPTICA – DVD-RW
CARACTRISTICI – 6x Porturi USB 2.0 4x Porturi USB 3.0
STARE PRODUS – Refurbished
GARANTIE – 36 Luni
SISTEM DE OPERARE – Fara sistem de operare preinstalat
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.