| nume | HP |
|---|---|
| model | Z6 G4 |
| Garantie | 36 luni |
| denumire | Fara sistem de operare preinstalat |
| Accesorii incluse | Cablu Alimentare |
| Model Procesor | Gold 5120 |
| Numar nuclee | 14 |
| Procesoare incluse | 2 |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Nr. Maxim CPU | 2 |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | Intel Xeon 14-Core |
| Cache CPU MB | 19.25 |
| Frecventa CPU MHz | 2.20 |
| Frecventa turbo MHz | 3.20 |
| socket | FCLGA3647 |
| threads | 28 |
| Capacitate Memorie RAM GB | 32 |
| Numar Sloturi | 12 |
| Capacitate memorie maxima suportata | 384 GB |
| Capacitate hard disk GB | 512 GB |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate maxima memorie RAM GB | 384 GB |
| Chipset MB | Intel C622 |
| Sloturi memorie | 12 |
| Tip Placa Video | Dedicata |
| chipset | nVidia |
| Model Placa Video | M2000 |
| Tip memorie | DDR4, GDDR5 |
| Capacitate Memorie | 4 GB |
| bus | 128 |
| directx | 12.1 |
| opengl | 4.6 |
| dimensiuni | 165 x 442.6 x 445.4 mm |
| Forma carcasa | Middle Tower |
| Greutate Kg | 13.9 |
| culoare | Negru |
| Stare produs | Refurbished |
| Putere sursa W | 850, 1125 |
| audio | 3 |
| Display port | 2 |
| Retea RJ45 | 2 |
| Serial port DB9 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 10 |
Sale!
Workstation HP Z6 G4, 2 x Procesor Intel Xeon Gold 5120 3.20GHz, 32GB DDR4, 512GB SSD, QUADRO M2000 4GB GDDR5, Windows 10 OEM, GARANTIE 3 ANI
Prețul inițial a fost: 4398 lei.3958 leiPrețul curent este: 3958 lei.
Important!: Stocurile se actualizează zilnic, cu toate acestea, pot exista diferențe între stocul real și cel afișat pe site.
Workstation HP Z6 G4, 2 x Procesor Intel Xeon Gold 5120 3.20GHz, 32GB DDR4, 512GB SSD, QUADRO M2000 4GB GDDR5, Windows 10 OEM, GARANTIE 3 ANI
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.